O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z ponad 20 letnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzimy profesjonalną i kompleksową obsługę rachunkową firm i osób fizycznych. Pomagamy w zrozumieniu zawiłości związanych z polskim systemem podatkowym oraz służymy poradą prawną w zakresie księgowości.

Nasza firma składa się z ponad 30 doświadczonych i wykwalifikowanych osób. Każdego roku poszerzamy swoje kompetencje podczas wielu branżowych szkoleń. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany i wdrażamy je w życie naszej firmy, gwarantując tym samym bezpieczeństwo naszym klientom.

Wieloletni staż pracy pozwolił nam na uzyskanie wielu wyjątkowych nagród
w obszarze księgowości.

Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z przedmiotem rozliczeń bądź innych koniecznych do podjęcia działaniach księgowych.

Czy można inaczej

W naszej pracy kierujemy się działaniami, które wykraczają poza utarte schematy, dlatego wiemy, jak ważne jest zrozumienie potrzeb klienta, które często idą w parze ze zmieniającymi się działaniami prawno-księgowymi.

Lat Doświadczenia

Obsługiwanych Firm

Dokumentów Rocznie

%

Profesjonalizmu

Najważniejsze wyróżnienia

ORŁY RACHUNKOWOŚCI 2018

Nagroda dla najlepszych firm, które swoimi działaniami wyznaczają trendy w branży oraz potrafią sprostać oczekiwaniom klientów.

ORŁY RACHUNKOWOŚCI 2019

Nagroda dla najlepszych firm, które swoimi działaniami wyznaczają trendy w branży oraz potrafią sprostać oczekiwaniom klientów.

CERTYFIKAT KSIĘGOWY

Dokument potwierdzający kwalifikacje, umożliwiający prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Zobacz, gdzie pracujemy

Adres

ul. Ludwika 17
40-176 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
7.00-18.00

Sobota - Niedziela:
nieczynne

Email

biuro@torex-sc.pl