Pro Bono

Torex – charytatywnie

TOREX – to nie tylko ludzie zaangażowani w swoją pracę zawodową – to również ludzie, którzy „po godzinach” swoimi działaniami malują uśmiech na twarzach innych osób.
Od wielu lat chętnie bierzemy udział w wielu akcjach charytatywnych, starając się pomóc wszystkim tym, dla których życie okazało się mniej barwne i szczęśliwe. Wspieramy zbiórki materialne oraz finansowe, organizujemy akcje pomocowe.
Wiemy, jak ważne jest wsparcie osób trzecich w sytuacjach, w obliczu których ludzie mierzą się ze strachem, stresem i swego rodzaju bezradnością.
Jedną z charytatywnych akcji, która jest dla nas ogromnie ważna jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat z ogromną radością działamy na rzecz Fundacji dokładając swoją cegiełkę na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest ta, w której możemy realizować się, jako główni sponsorzy katowickich Finałów WOŚP. Ten obszar działania pozwala nam na nawiązywanie współpracy ze sztabami oraz organizatorami, którym udostępniamy przestrzeń do działania i tworzenia wszystkich wydarzeń związanych z akcją. Jako firma TOREX chętnie bierzemy również udział w corocznych licytacjach na rzecz WOŚPu. Jesteśmy w posiadaniu wielu bezcennych przedmiotów, które są unikatowe i tworzone prosto z serca.
Ponadto, wszyscy nasi pracownicy z ogromnym zaangażowaniem prowadzą zbiórki pieniędzy, które następnie trafiają do kolorowych puszek – tak dobrze wszystkim znanych.
Każda możliwość pomocy jest dla nas bardzo ważna, jednak WOŚP jest jedną
z naszych ulubionych akcji! Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być częścią Orkiestry!

Działamy na rzecz małych i tych nieco większych. Podejmowanymi krokami próbujemy dać cień szansy na lepsze życie.
Wierzymy, że dokładane przez nas cegiełki przyniosą poczucie bezpieczeństwa oraz radości w chwilach, kiedy „jutro” bywa niepewne.
Uśmiech drugiego człowieka jest dla nas motywacją do kolejnych działań.

Adres

ul. Ludwika 17
40-176 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
7.00-18.00

Sobota - Niedziela:
nieczynne

Email

biuro@torex-sc.pl